Dni Morza w Szczecinie [Fotorelacja]

Krążą plotki, że Szczecin leży nad morzem. Trochę w to nie wierzyłem, ale uznałem tak: mieszkam w tym mieście, co mi szkodzi sprawdzić? Wyszedłem z domu i okazało się, że faktycznie. Pierwszym dowodem na to jest ten baner, wiszący na jednym z wieżowców:

Czy Szczecin leży nad morzem?
Jest tutaj napisane jak byk, że leży. Jak można mieć jakiekolwiek wątpliwości?

Żeby jeszcze bardziej podkreślić ten fakt, mieszkańcy organizują coroczną imprezę o nazwie Dni Morza. Tak się zdarzyło, że akurat trwała, gdy byłem na zewnątrz. Poniżej znajdziecie fotorelację. Ale najpierw dwie ciekawostki:

Specjalna Instalacja
Czy wiesz, że Szczecinianie wybudowali specjalną instalację, która ma za zadanie przytrzymać słońce w stałej pozycji, aby Dni Morza trwały dłużej? Dzięki temu urządzeniu, wieczór trwa kilka godzin dłużej, aż w końcu gumy nie wytrzymują i słońce się wymyka.
ochrona
Nad bezpieczeństwem uczestników Dni Morza czuwa sympatyczna kadra.

Dni Morza – Fotorelacja:

Ok, wracamy do relacji. Poniższe zdjęcia są dowodem na to, że Szczecin jest nad morzem. Nie jestem pewien, czy jest tak tylko w Dni Morza, czy zawsze.

Poniedziałek

Wtorek

środa

Czwartek

piatek
W piątek przyjezdni lubią robić sobie fotki z morzem. Spoko spoko, róbcie, mamy dużo. Możecie nawet w słoiczek trochę do domu zabrać.

Sobota

Dni Morza - Niedziela
W niedzielę morze jest trochę niespokojne. To pewnie emocje przed nadchodzącym poniedziałkiem.

Dowód absolutny na leżenie Szczecina nad morzem:

tyru
A teraz przedstawiam dowód absolutny na to, że Szczecin faktycznie leży nad morzem. Dokładnie 25 metrów nad poziomem morza. Tyruryru!

Jak ktoś pragnie szczegółów na temat powyższego, to może sobie poczytać o tym na wikipedii.

social
Jak widzisz Twittera? [RE:]

Ogłoszenie parafialne: Ten wpis jest odpowiedzią na wpis o Twitterze Krzyśka Syrka, który możecie, a właściwie MUSICIE przeczytać najpierw. Oryginalny

Zamknij