Genialny Pomysł na Biznes [Maselnica]

Czy każde Twoje śniadanie zaczyna się od użycia młotka, aby pokroić zmrożone masło (jak na zdjęciu powyżej)? Czy musisz wstawać pół godziny wcześniej, tylko po to, aby wyjąć masło z lodówki, żeby zdążyło trochę zmięknąć zanim zaczniesz smarować chleb? Czy przy przygotowywaniu śniadania miewasz myśli samobójcze?

Twoje problemy wreszcie mogą się skończyć! Mam dla Ciebie genialne rozwiązanie. Dzięki niemu, Twoje masło będzie zawsze idealne, a rodzina szczęśliwa i wdzięczna. Wszyscy się bardziej wyśpią, nikt nie będzie się wściekał, a Ty już nigdy nie przeżyjesz sceny jak ta poniżej:

Genialny wynalazek!

Lejdis and Dżentylmyn. Przedstawiam Wam TurboCool Maselnicę 2014! Jako pierwsi na świecie możecie zobaczyć ten niesamowity wynalazek. Jest to maselnica do masła. Ale o wiele bardziej niezwykła niż zwykła maselnica do zwykłego masła. Aby masło było możliwie jak najbardziej maślane i posiadało idealnie maślaną konsystencję, a przy tym nie było ani za ciepłe, ani za zimne (żeby nie trzeba było tak skrobać) – maselnica wyposażona jest w mini-chłodziarkę! Ale to jeszcze nie koniec. Żeby nie było problemów z kablami, bateriami i tym całym syfem, zasilana będzie z baterii słonecznych. Najbardziej genialnym elementem całej konstrukcji jest to, że im będzie goręcej i im mocniej świecić będzie słońce, tym lepiej będzie działać TurboCool Maselnica 2014.

A oto projekt i jednocześnie prototyp gotowego produktu. Na zdjęciu można zobaczyć najważniejsze elementy konstrukcji. Bateria słoneczna i mała chłodziareczka.
A oto projekt i jednocześnie prototyp gotowego produktu. Na zdjęciu można zobaczyć najważniejsze elementy konstrukcji. Bateria słoneczna i mała chłodziareczka.

Ale co będę zachwalał. Posłuchajcie sami opinii jednego z naszych testerów:

Ryszard Ryszard z Kłodawy Górnej: Problem zimnego masła, którego nie mogłem rozsmarować na chlebie, albo robił w nim dziury, zniszczył moje życie! Próbowałem skrobać zbyt intensywnie i niemal obciąłem sobie palec. Potem czułem się okropnie zdołowany myślą, że przegrałem życie z masłem. Popadłem w ciężką depresję, odciąłem się od rodziny i znajomych. Ukrywałem mój masłowy problem. Z pomocą przyszła TurboCool Maselnica 2014. To było jak upadek komuny! Jak nowe życie i nowe nadzieje. Nigdy tego nie zapomnę.

 Plany na przyszłość:

Wchodzimy na rynek z pompą! Będziemy robić szeroko zakrojoną akcję promocyjną. Będziemy wszędzie, w TV, gazetach, kościele, Internecie, na talerzach, ale przede wszystkim w kuchni (i wcale nie w lodówce). Piszę własnie maila do Donatana, żeby użyć muzyki do reklamy.


Potrzebujemy:

 1. Kogoś, kto będzie wiedział w jakiej temperaturze masło jest idealne.
 2. Kogoś, kto wie cokolwiek na temat miniaturowych lodóweczek.
 3. Kogoś, kto wie cokolwiek o bateriach słonecznych.
 4. Przydałby się jakiś frajer z walizką pieniędzy, który nam to wszystko opłaci (może to własnie o Tobie mówię?)

Tymczasem:

Napisz w komentarzu, ile jesteś w stanie zapłacić za ten cud myśli technicznej, oraz jak TurboCool Maselnica 2014 zmieni Twoje życie (bo że zmieni, to nikt nie ma wątpliwości).

 • Czy będzie to model subskrypcyjny? 😉

  • Właśnie nie. Jako jedna z ostatnich rzeczy, to będzie taka maselnica, którą kupujesz i masz. Już na caaaaaaałe życie. Tak długo, jak długo świecić będzie słońce (albo inna gwiazda), możesz się cieszyć tym cudem.

 • Krzysztof

  mam niewielkie doświadczenie w montażu klimatyzacji…na początek powinno wystarczyć 🙂

  • Nadasz się doskonale. Niewielkie doświadczenie, do niewielkich instalacji. Pasuje jak ulał.

1 rysunek dziennie, codziennie.
Czego się nauczyłem rysując 1 rysunek dziennie przez miesiąc? [EKSPERYMENT]

To nie jest pierwszy raz, kiedy sprawdzam na sobie pomysł, który w którymś momencie przyszedł mi do głowy. Robiłem to

Zamknij