Jak zaprzyjaźnić się z dziadkiem i czegoś się nauczyć?

Gdy codziennie dobija się do nas echo niepokojących wiadomości z całego świata, dobrze jest dowiedzieć się, że ludzie ciężko pracują, aby nasz świat stał się lepszy. Nie od dzisiaj wiadomo, że młodzieży ciężko czasem dogadać się z ludźmi, którym zostało w klepsydrze nieco mniej piasku. Starsi ludzie bywają skazani na samotność z powodu braku zainteresowania wśród rodziny, czy braku rodziny w ogóle. Ci, którzy przebywają w zakładach opieki najbardziej narzekają na samotność właśnie. Nie na jedzenie, chroniczne bóle, choroby itd. Dawno nic mnie tak nie wzruszyło, a jednocześnie przepełniło optymizmem, jak ten film, który wstawiam poniżej:

Uważam, że to świetny pomysł, aby sparować młodzież i dzieci z jednych krajów, aby rozmawiając z osobami starszymi z drugich, uczyły się języka. Jestem pewien, że da się to przełożyć też na inne języki, nie tylko angielski. I ciekaw jestem ilu młodych ludzi z Polski byłoby zainteresowanych taką formą nauki.

Jeśli jesteś właśnie taką osobą, która chciałaby wziąć udział w programie, możesz się zgłosić tutaj.

VinothChandar via photopin cc

  • Guest

    Wspaniałe!!! Aż mam ochotę się tam zap

  • Wspaniałe!!! Aż mam ochotę się tam zgłosić. Ale chyba najpierw zadzwonię do własnej babci. 😉

Jak powiększyć cycki w programie graficznym
Photoshop dla Idiotów: Powiększanie Arbuzów [PORADNIK]

Okłady z kapusty nic nie dają. Od kremu dostajesz wysypki. Operacja jest droga i obawiasz się blizn. Dodatkowo, taki duży

Zamknij