Najbardziej polubiowywane filmiki z Banananem

Ekhem, zrobiłem grubo ponad 100 filmików z bananem. Taka mała rocznica można powiedzieć. dlatego czas na malutkie podsumowanko. Oto wybrane najpopularniejsze według WAS filmiki z bananem. Wybrałem tylko i wyłącznie te, które miały dużo polubień, bez względu na to, czy uważam, że są fajne, czy nie.


Ten filmik z Wałów Chrobrego, będący zwieńczeniem akcji „Na Wałach Chrobergo nic się nie będzie działo” zebrał aż 185 polubień. Nie mogłem go tutaj osadzić bezpośrednio z eventu.

Jadę!

Posted by Marcin Puś on Tuesday, March 24, 2015

7 polubień

Miałem ostatnio krótką sprzeczkę z Szczecińska Liga Superbohaterów. Ale już jest dobrze, chyba…

Posted by Marcin Puś on Friday, March 27, 2015

8 polubień

Mr Banan oprowadza po Jarmarku Partyzantów. Można zobaczyć kilka z kilkudziesięciu stoisk. Hot Magazine Szczecin

Posted by Marcin Puś on Saturday, April 25, 2015

13 polubień

Byliśmy dzisiaj w Ozeaneum Stralsund i ogólnie polecam. Sporo też walorów edukacyjnych, o ekologii. Świetne miejsce dla dzieci, tylko przydałby się im komunikatywny angielski, a najlepiej niemiecki.

Posted by Marcin Puś on Thursday, June 4, 2015

11 polubień

Gotuj z bananem #nanana

Posted by Marcin Puś on Monday, June 15, 2015

9 polubień

Dzięki Pizzeria Biesiadowo Szczecin za wielgachną pizzę. Dwa kawałki to absolutny max jaki da się zjeść.#pizza #videorecenzja #bananananana

Posted by Marcin Puś on Monday, June 22, 2015

9 polubień

Dzisiaj odwiedziła nas Bułka z Masłem (CafeIn Szczecin) i sobie degustowaliśmy kanapeczki. Zacnie.

Posted by Marcin Puś on Monday, July 13, 2015

8 polubień

Banan i Małpka Express.

Posted by Marcin Puś on Monday, July 13, 2015

9 polubień

Dzięki Kenko Sushi za wsparcie na icebreakerze w Business Link Szczecin.#najstarszysucharswiata

Posted by Marcin Puś on Friday, July 17, 2015

13 polubień

Czwartkowe Spotkania Social Media Szczecin

Posted by Marcin Puś on Thursday, July 30, 2015

11 polubień

Woodstock? 10/10 !!!!

Posted by Marcin Puś on Friday, July 31, 2015

13 polubień

sklep.seepoint.pl podrzucił nam ostatnio poduszki do przetestowania. No i testy wyglądowe, pluszowe, dotykowe, miękkościowe – jak najbardziej spoko. Ale testu wiedzy… nie można powiedzieć, aby zaliczyły test wiedzy.

Posted by Marcin Puś on Thursday, August 13, 2015

37 polubień (bo dodane te z udostępnienia)

BANAN WRÓCIŁ!

Posted by Marcin Puś on Thursday, August 27, 2015

40 polubień

Ledwo się Banan pojawił, już się pcha na salony. Tym razem na SZCZECIN INSPIRUJE

Posted by Marcin Puś on Thursday, August 27, 2015

23 polubienia

Pojawiają się nowe fakty związane z nieobecnością Bananka. Boję się pomyśleć, o co chodzi i co będzie dalej.

Posted by Marcin Puś on Monday, August 31, 2015

11 polubień

Banan dopadł gruszkę. Tak kończą stalkerzy…

Posted by Marcin Puś on Wednesday, September 2, 2015

12 polubień

Kolejny dzień z życia banana…P.S. Wielkie dzięki PrzerwaNaReklame.pl za wsparcie :).

Posted by Marcin Puś on Friday, September 4, 2015

21 polubień

Patrz na gołąbia i posłuchaj wzruszającej historii o Grilled Chicken Burgers – GC’s.

Posted by Marcin Puś on Sunday, September 13, 2015

34 polubienia (suma z udostępnień)

A dzisiaj konferencja prasowa Inspiration SHOW – 3 października 2015.

Posted by Marcin Puś on Tuesday, September 22, 2015

7 polubień

Sztuka w Akademia Sztuki w Szczecinie

Posted by Marcin Puś on Tuesday, September 22, 2015

8 polubień

Banany w czekoladowej polewie w Orsola – Coffee Haus

Posted by Marcin Puś on Wednesday, September 23, 2015

19 polubień (suma z udostępnień)

Śniadaniowy Ice brejker w Business Link Szczecin.

Posted by Marcin Puś on Tuesday, September 29, 2015

10 polubień

Jestem na Inspiration SHOW – 3 października 2015, spotkałem nawet Paweł Tkaczyk, ale nie potrafił odpowiedzieć na moje pytanie.

Posted by Marcin Puś on Saturday, October 3, 2015

20 polubień

Stylówa Zczapy w szybkim wywiadzie dla Bananka.

Posted by Marcin Puś on Sunday, October 4, 2015

22 polubienia (suma z udostępnień)

Wyróżnione:

#szczecin #bieganie #6AM

Posted by Marcin Puś on Wednesday, April 15, 2015

Gotuj z bananem – jak szybko umyć deskę do krojenia. #lifehack #spryciarze #badzbohateremwkuchni #januszeoptymalizacji

Posted by Marcin Puś on Sunday, June 28, 2015

Kosze, a nie leżaki

Posted by Marcin Puś on Thursday, July 9, 2015

Banan psycholo

Posted by Marcin Puś on Thursday, September 17, 2015

Ten mnie wciąż śmieszy

#darylosu od Samsung Polska ;).Przy okazji, jakość video na tym telefonie jest super.

Posted by Marcin Puś on Friday, September 18, 2015

😀 ten też mnie śmieszy.

Recenzja maści chińskiej kupionej w Chińskim Markecie za złotówkę.

Posted by Marcin Puś on Wednesday, September 30, 2015

Dzień jak codzień.

Posted by Marcin Puś on Tuesday, October 6, 2015

Tutaj jest cała playlista z youtube:
https://www.youtube.com/watch?v=tym0ZeFNlkI&list=PLANryKiOVAxdm63kxnDLb7NzhSQ0aebl_
Kliknij te małe przyciski na dole, jak tego nie zrobisz, to zrobię większe przyciski (jak Opydo).

zasięg wifi wizualizacja
Jak zobaczyć sygnał wi-fi w swoim domu?

Jeśli ciekawi Cię, gdzie w mieszkaniu są strefy dobrego zasięgu, a gdzie sygnał jest wyjątkowo słaby, możesz pobrać aplikację Kirlian

Zamknij