Zobacz, Jak Piszę Opowiadanie Na Żywo! [OMG, WOW, SZOK, ALE JAK TO]

To jest tak niesamowita wiadomość, że aż Wam zazdroszczę! Oto ja, tak ja, będę pisał. A Wy, tak Wy, będziecie mieli wyjątkową i niespotykaną okazję obserwować jak geniusz przelewa się na eee-papier. Gdybym tylko mógł, to bym się z kimś zamienił, chwycił popcorn i obserował sobie, jak powstaje sztuka! Pełen artyzm w najczystszej postaci. Żadnej ściemy, same ambitne rzeczy.

Co zobaczycie? Wyszukane epitety, odurzające metafory, tylko najsuchsze z najsuchszych – suchary.

Gdzie będziecie mogli śledzić ruchy mego boskiego pióra? Co musicie zrobić, aby polizać czubek najczystszego destylatu prawdziwego geniuszu? Musicie wejść pod ten adres. Albo, też pod poniższy (to ten sam, ale może komuś linki nie działają, albo coś):
https://docs.google.com/document/d/1F9c83MlO9uU8QgW1L3mEaAzKGNwv65o-lbCqQ-Z8gho/edit?usp=sharing

Kiedy? Już niedługo, bo w sobotę o godzinie 19:00. (11 października)

Za ile? Zupełnie za darmo! To nie żart. Nigdy więcej już się to nie powtórzy. Daję Wam możliwość obserwacji powstawania wiekopomnego dzieła o wartości 100 milionów PLN, zupełnie za darmo!

Nie czekaj, zadzwoń teraz do babci, powiedz, że nie przyjdziesz w sobotę. Anuluj ślub, zmień imię jeśli masz imieniny, bo nie możesz tego przeoczyć. To wydarzenie tak wiekopomne, że będziesz o nim opowiadać wnukom sąsiadów. Nigdy już nic nie będzie takie jak dawniej. A wszystkie swoje wspomnienia i ważne wydarzenia w życiu będziesz dzielić na te z przed „oglądania opowiadania na żywo” i po.

Dodatki: Jest jeszcze taka jakby niby promocja, gratis, dodatek, bonusik. Możesz napisać cokolwiek w komentarzu na dole. Może pojawi się w opowiadaniu. Opowiadanie będzie powstawać w czasie mniej więcej dwóch godzin, może krócej. Nie powinno zająć więcej niż dwie strony A4 normalną czcionką. Ale tego nie wiadomo na pewno, bo jak geniusz człowieka porwie w meandry twórcze, to wszystko się może wydarzyć. Oglądasz na własną odpowiedzialność. Mogą pojawić się treści dla dorosłych. Może będą cycki, ale nie gwarantuję.

 

Podsumowanie: I po eksperymencie. W 60 minut udało mi się napisać 3 strony A4. Dzięki wszystkim za poświęcony czas :).

  • Graka

    Hallooo .. spóźniłem się ? 🙁

show bez nazwy
Bez Nazwy Show odcinek zero – Andrzej & Marcin [VIDEO]

Wspólnie z Andrzejem "Onionem" robimy przegląd ciekawostek z ostatnich miesięcy. Jest to pilotażowy odcinek, a w przyszłości pojawią się być

Zamknij