#Zdupie – The New #Selfie

Najnowszy trend w fotografii. Robisz zdjęcia z dupy! Świat oszalał na punkcie tej nowej mody. #Zdupie jest bardzo popularne w krajach obu Ameryk, w Archipelagu Wysp Kanaryjskich oraz Azji Mniejszej. Historycznie rzecz ujmując, na #zdupie wpadli już starożytni Grecy. Uważali oni, że to zupełnie nowe spojrzenie na świat i ważna kolumna greckiego Partenonu kultury i sztuki. Niestety nie mieli oni jeszcze aparatów fotograficznych i wszystkie #zdupie z tamtego okresu wyglądają mniej więcej tak:

zdupie w starożytności
Jedno z najstarszych #zdupie – datowane na 458 r. P.N.E.

Założenia #zdupie są bardzo proste. Umiejscowiony głęboko aparat połączony jest z pomocą aplikacji ze smartfonem. Gdy tylko zauważymy coś ciekawego, możemy za jednym dotknięciem ekranu zrobić piękne #zdupie. W odróżnieniu od zdjęć jedzenia, tak popularnych na instagramie, w #zdupie liczą się przede wszystkim przyjaciele. Chociaż nie tylko. Poniżej kilka popularnych tematów #zdupie:

zdupie z przyjaciółmi
Zaskocz znajomych wrzucając Wasze wspólne #zdupie na Facebooka
zdupie natury
zdjęcia #zdupie natury to jedne z piękniejszych obrazów w całym dorobku fotograficznym naszej cywilizacji. Tej naturalności nie przebije najlepsze nawet oko
pies zdupie
Po co robić zdjęcia, jeśli nie ma na nich naszych ulubionych zwierzaczków? Dzięki #zdupie uzyskasz nieosiągalne w inny sposób ujęcia.
polityka zdupie
Wszystko, co sądzisz o polityce na jednym zdjęciu? #Zdupie wreszcie Ci na to pozwoli.
zdupie świata
Po co się ograniczać, gdy z pomocą #zdupie pokażesz całemu światu naraz, co o nim myślisz.

Wojsko żywo zainteresowało się technologią. Pokątnie mówi się, że to oni opracowali najlepsze urządzenia do #zdupie. Jednak z nieznanych bliżej powodów, sprzęt wyciekł z tajnych baz wojskowych i teraz jest powszechnie dostępny dla wszystkich fanów #zdupie. Armie wielu krajów stosują #zdupie w jednostkach zwiadowczych do bezpiecznego badania pola bitwy, bez wychylania głowy z ukrycia.

zdupie w wojsku
Następnym razem, gdy ktoś pokaże Ci dupę – uważaj, bo może właśnie robi Ci #zdupie

Pojawiły się też wersje video #zdupie, ale puryści i najbardziej zagorzali fani nie uznają tej formy i twierdzą, że jest zbyt wulgarna.

Bądź na bieżąco. Twoi znajomi wkrótce oszaleją na punkcie #zdupie. Nie możesz zostać w tyle, rób #zdupie ZANIM to stanie się modne.

Google mi płaci
Google płaci mi za ten wpis [SPONSOROWANE]

Moja kariera blogera nabrała drastycznego rozpędu. Otóż już po kilku miesiącach prowadzenia bloga odezwał się do mnie Google. Firma ta

Zamknij